O nás

Sme moderná ambulancia so zameraním pre rodiny.
Našou prioritou je vysoko profesionálne ošetrenie a spokojnosť našich klientov.
Poskytujeme preventívne a zubné ošetrenie pre všetky vekové kategórie v príjemnom prostredí.
Máme individuálny prístup k pacientovi už od detského veku.
Náš dentálny tím tvorí zubná lekárka a dentálna hygienička.
Radi uvítame pacientov, ktorí majú záujem o kvalitné a vysokoodborné zubné ošetrenie.

Služby

Preventívna prehliadka

Vo všetkých vyspelých štátoch je kladený najväčší dôraz na prevenciu. Pravidelná prevencia nám umožňuje objaviť ochorenia alebo anomálie tvrdých i mäkkých tkanív dutiny ústnej v počiatočných štádiách. Zefektívňuje liečbu a šetrí Vaše financie. Deti do 18 rokov by mali podstúpiť preventívnu prehliadku u svojho zubného lekára 2x ročne, dospelí nad 18 rokov 1x ročne a tehotné ženy v 1. a 3. trimestri tehotenstva.

Konzervačné ošetrenie detí

Je dôležité priviesť deti k zubnému lekárovi na prvú návštevu v dobe, keď do dutiny ústnej prerezávajú prvé mliečne zuby. Dieťa sa už v útlom veku zoznámi s prostredím zubnej ambulancie, s lekárom a sestričkou. Všetky úkony sú dieťaťu v priebehu ošetrenia vysvetlené aby aj ono malo prehľad o tom, čo sa bude diať. Snažíme sa dieťa i rodičov informovať o potrebe dôkladného čistenia mliečneho i trvalého chrupu, správnych stravovacích návykoch v snahe oddialiť prítomnosť zubného kazu v detskom veku. Prítomné kazy v chrupe dieťaťa ošetríme čo najmenej traumatickým postupom pre dieťa.

Konzervačné ošetrenie dospelých

Po absolvovaní každoročnej preventívnej prehliadky ošetríme kazy u dospelých prostredníctvom plastických výplní. Charakter ošetrenia je prispôsobený pacientovej hygiene, stavu chrupu a ďalšej plánovanej liečbe. Je dôležité aby pacienti dbali na ošetrenie všetkých kazov, nájdených pri preventívnej prehliadke a vyhli sa tak neočakávaným bolestivým stavom.

Endodontické ošetrenie

Je ošetrenie koreňových kanálikov. Svoje uplatnenie nachádza v prípade úrazov zubov alebo pokiaľ je kaz príliš rozsiahly a vedie k strate vitality zubu. Zub je po ošetrení koreňových kanálikov dostavaný plastickou výplňou alebo ošetrený niektorou z protetických prác, napr. korunkou.

Zubná protetika

Strata jedného alebo viacerých zubov vedie k zhoršeniu žuvacej funkcie, vyslovovaniu i estetiky zo strany pacienta. Vytrhnuté zuby je možné nahradiť protetickými prácami pevne a trvalo spojenými s vlastnými zubami – mostíkmi alebo protézami, ktoré sú o vlastné zuby a mäkké tkanivo v dutine ústnej len opreté. Nevyhovujúcu estetiku jedného i viacerých zubov je možné upraviť vysoko-estetickými keramickými korunkami alebo fazetami.

Estetické ošetrenie

Zahŕňa úpravu tvaru alebo veľkosti zubov prostredníctvom bielej výplne, fazety alebo keramickej korunky. Estetiku je možné zlepšiť i výmenou zafarbenej alebo podkazenej bielej výplne za novú a estetickú.

Názory našich pacientov

Dominika Koprdová
Dominika Koprdová
Vynikajúca zubná starostlivosť, radosť chodiť k zubárovi, precízna práca pani doktorky, všetko vysvetlí, personál milý, vysmiaty, oceňujem objednanie na presný/é termín/y ako aj lokalitu v blízkosti centra mesta, vysoko pozitívne hodnotím aj ambulanciu dentálnej hygieny 🙂🦷
Michaela Bišťanová
Michaela Bišťanová
Od prvej návštevy ambulancie BenaDent sa už nebojím zubárov. Pani zubárka je veľmi šikovná a s výsledkami jej práce som vždy nadmieru spokojná. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú profesionálny prístup a kvalitnú zubnú starostlivosť. Rovnako spokojná som zakaždým aj s prácou pani dentálnej hygieničky.
Michal Kobida
Michal Kobida
Skvela pani zubarka a cely tim. Plna stena diplomov, certifikatov dalsich osvedceni nie je v cakarni iba na ozdobu ale pani zubarka je specialista aky sa len tak nevidi. Dakujem ze sme pred rokom narazili prave na tuto ambulanciu a cela nasa rodina sa moze teraz krasne usmievat 🙂 Odporucam vsetkymi desiatimi.
Radovan Kardoš
Radovan Kardoš
Ján Lukáč
Ján Lukáč
Túto recenziu, píšem na základe svojich osobných skúseností.Musím pozdvihnúť profesionálny, odborný a osobitný prístup k pacientovi na vysokej úrovni.Môžem len odporučiť.
Ivana Andrášiková
Ivana Andrášiková
Katarína Betáková
Katarína Betáková
Konečne som našla pani zubárku,ktorá je veľmi šikovná,má ľudský prístup,vždy má na pacienta čas a všetko podrobne vysvetlí.Sestričky sú tiež veľmi milé.Chodím tam aj na dentálnu hygienu a tiež som veľmi spokojná.Za mňa super a už by som nemenila.
Mária Mellenová
Mária Mellenová
S ošetrením v ambulancii BenaDent s.r.o. v Šuranoch som spokojná ja, aj členovia mojej rodiny. Našli sme tu odbornosť a príjemné prostredie. Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, každý úkon vždy dostatočne vysvetlí. Je ohľaduplná a precízna v práci, preto sa sem vždy môžem vrátiť bez väčšieho stresu. Ambulancia poskytuje moderné vybavenie, personál ambulancie je školený a priateľský. K ambulancii patrí aj moderná ambulancia Dentálnej hygieny, čo je veľký bonus. Pani dentálna hygienička je príjemná, na ošetrenie, ktoré prebieha relatívne v pohode, vždy pripraví. Objednávanie na termín vyhovuje. Taktiež oceňujem polohu zariadenia v meste Šurany kvôli dostupnosti a parkovacím možnostiam.
Dominik Slovák
Dominik Slovák
Jaro Melicher
Jaro Melicher

Kontakt

Kontaktné údaje:Adresa:

Cintorínska 16A

94201 ŠuranyOtváracia doba :

Pondelok - Piatok - 07:00 - 15:00

Sobota - zatvorené

Nedeľa - zatvorené

Napíšte nám správu:

    Mapa: