O nás

Sme moderné ambulancie so zameraním pre rodiny.
Náš dentálny tím tvorí zubná lekárka, dentálna hygienička, zdravotná sestra a zubná inštrumentárka.
Našou prioritou je vysoko profesionálne ošetrenie a spokojnosť našich klientov.
Poskytujeme preventívne a zubné ošetrenie pre všetky vekové kategórie v príjemnom prostredí.
Máme individuálny prístup k pacientovi už od detského veku.
Radi privítame pacientov, ktorí majú záujem o kvalitné a vysokoodborné zubné ošetrenie.

Služby

Preventívna prehliadka

Vo všetkých vyspelých štátoch je kladený najväčší dôraz na prevenciu. Pravidelná prevencia nám umožňuje objaviť ochorenia alebo anomálie tvrdých i mäkkých tkanív dutiny ústnej v počiatočných štádiách. Zefektívňuje liečbu a šetrí Vaše financie. Deti do 18 rokov by mali podstúpiť preventívnu prehliadku u svojho zubného lekára 2x ročne, dospelí nad 18 rokov 1x ročne a tehotné ženy v 1. a 3. trimestri tehotenstva.

Konzervačné ošetrenie detí

Je dôležité priviesť deti k zubnému lekárovi na prvú návštevu v dobe, keď do dutiny ústnej prerezávajú prvé mliečne zuby. Dieťa sa už v útlom veku zoznámi s prostredím zubnej ambulancie, s lekárom a sestričkou. Všetky úkony sú dieťaťu v priebehu ošetrenia vysvetlené aby aj ono malo prehľad o tom, čo sa bude diať. Snažíme sa dieťa i rodičov informovať o potrebe dôkladného čistenia mliečneho i trvalého chrupu, správnych stravovacích návykoch v snahe oddialiť prítomnosť zubného kazu v detskom veku. Prítomné kazy v chrupe dieťaťa ošetríme čo najmenej traumatickým postupom pre dieťa.

Konzervačné ošetrenie dospelých

Po absolvovaní každoročnej preventívnej prehliadky ošetríme kazy u dospelých prostredníctvom plastických výplní. Charakter ošetrenia je prispôsobený pacientovej hygiene, stavu chrupu a ďalšej plánovanej liečbe. Je dôležité aby pacienti dbali na ošetrenie všetkých kazov, nájdených pri preventívnej prehliadke a vyhli sa tak neočakávaným bolestivým stavom.

Endodontické ošetrenie

Je ošetrenie koreňových kanálikov. Svoje uplatnenie nachádza v prípade úrazov zubov alebo pokiaľ je kaz príliš rozsiahly a vedie k strate vitality zubu. Zub je po ošetrení koreňových kanálikov dostavaný plastickou výplňou alebo ošetrený niektorou z protetických prác, napr. korunkou.

Zubná protetika

Strata jedného alebo viacerých zubov vedie k zhoršeniu žuvacej funkcie, vyslovovaniu i estetiky zo strany pacienta. Vytrhnuté zuby je možné nahradiť protetickými prácami pevne a trvalo spojenými s vlastnými zubami – mostíkmi alebo protézami, ktoré sú o vlastné zuby a mäkké tkanivo v dutine ústnej len opreté. Nevyhovujúcu estetiku jedného i viacerých zubov je možné upraviť vysoko-estetickými keramickými korunkami alebo fazetami.

Estetické ošetrenie

Zahŕňa úpravu tvaru alebo veľkosti zubov prostredníctvom bielej výplne, fazety alebo keramickej korunky. Estetiku je možné zlepšiť i výmenou zafarbenej alebo podkazenej bielej výplne za novú a estetickú.

Názory našich pacientov

Štefan Szombat
Štefan Szombat
Marek Šefčík
Marek Šefčík
So službami som veľmi spokojný. Tím v ambulancii je milý, pri zákrokoch zohratý a precízny. Komunikácia cez telefón, sms, mail bezproblémová - telefonát deň dopredu na potvrdenie termínu. Vzhľadom na to, že pacienti sú objednávaní na presný čas, tak čakanie v čakárni je minimálne. Po ošetrení je vždy v krátkosti vysvetlené aký zákrok bol urobený.
Lenka Kádarová
Lenka Kádarová
Oto Ponesz
Oto Ponesz
SUPER - 100%.
Marek Kaluzak
Marek Kaluzak
Veľká spokojnosť.
Jozef Hajnala
Jozef Hajnala
Profesionálny prístup s ošetrením som bol spokojný
Kristína Bučíková
Kristína Bučíková
Martin Polák
Martin Polák
Adam Tomaštík
Adam Tomaštík
Milan Kajanovic
Milan Kajanovic

Kontakt

Kontaktné údaje:Adresa:

Cintorínska 16A

94201 ŠuranyOtváracia doba :

Pondelok - Piatok - 07:00 - 15:00

Sobota - zatvorené

Nedeľa - zatvorené

Napíšte nám správu:

    Mapa: