O nás

Sme moderné ambulancie so zameraním pre rodiny.
Náš dentálny tím tvorí zubná lekárka, dentálna hygienička, zdravotná sestra a zubná inštrumentárka.
Našou prioritou je vysoko profesionálne ošetrenie a spokojnosť našich klientov.
Poskytujeme preventívne a zubné ošetrenie pre všetky vekové kategórie v príjemnom prostredí.
Máme individuálny prístup k pacientovi už od detského veku.
Radi privítame pacientov, ktorí majú záujem o kvalitné a vysokoodborné zubné ošetrenie.

Služby

Preventívna prehliadka

Vo všetkých vyspelých štátoch je kladený najväčší dôraz na prevenciu. Pravidelná prevencia nám umožňuje objaviť ochorenia alebo anomálie tvrdých i mäkkých tkanív dutiny ústnej v počiatočných štádiách. Zefektívňuje liečbu a šetrí Vaše financie. Deti do 18 rokov by mali podstúpiť preventívnu prehliadku u svojho zubného lekára 2x ročne, dospelí nad 18 rokov 1x ročne a tehotné ženy v 1. a 3. trimestri tehotenstva.

Konzervačné ošetrenie detí

Je dôležité priviesť deti k zubnému lekárovi na prvú návštevu v dobe, keď do dutiny ústnej prerezávajú prvé mliečne zuby. Dieťa sa už v útlom veku zoznámi s prostredím zubnej ambulancie, s lekárom a sestričkou. Všetky úkony sú dieťaťu v priebehu ošetrenia vysvetlené aby aj ono malo prehľad o tom, čo sa bude diať. Snažíme sa dieťa i rodičov informovať o potrebe dôkladného čistenia mliečneho i trvalého chrupu, správnych stravovacích návykoch v snahe oddialiť prítomnosť zubného kazu v detskom veku. Prítomné kazy v chrupe dieťaťa ošetríme čo najmenej traumatickým postupom pre dieťa.

Konzervačné ošetrenie dospelých

Po absolvovaní každoročnej preventívnej prehliadky ošetríme kazy u dospelých prostredníctvom plastických výplní. Charakter ošetrenia je prispôsobený pacientovej hygiene, stavu chrupu a ďalšej plánovanej liečbe. Je dôležité aby pacienti dbali na ošetrenie všetkých kazov, nájdených pri preventívnej prehliadke a vyhli sa tak neočakávaným bolestivým stavom.

Endodontické ošetrenie

Je ošetrenie koreňových kanálikov. Svoje uplatnenie nachádza v prípade úrazov zubov alebo pokiaľ je kaz príliš rozsiahly a vedie k strate vitality zubu. Zub je po ošetrení koreňových kanálikov dostavaný plastickou výplňou alebo ošetrený niektorou z protetických prác, napr. korunkou.

Zubná protetika

Strata jedného alebo viacerých zubov vedie k zhoršeniu žuvacej funkcie, vyslovovaniu i estetiky zo strany pacienta. Vytrhnuté zuby je možné nahradiť protetickými prácami pevne a trvalo spojenými s vlastnými zubami – mostíkmi alebo protézami, ktoré sú o vlastné zuby a mäkké tkanivo v dutine ústnej len opreté. Nevyhovujúcu estetiku jedného i viacerých zubov je možné upraviť vysoko-estetickými keramickými korunkami alebo fazetami.

Estetické ošetrenie

Zahŕňa úpravu tvaru alebo veľkosti zubov prostredníctvom bielej výplne, fazety alebo keramickej korunky. Estetiku je možné zlepšiť i výmenou zafarbenej alebo podkazenej bielej výplne za novú a estetickú.

Názory našich pacientov

Marek Šefčík
Marek Šefčík
So službami som veľmi spokojný. Tím v ambulancii je milý, pri zákrokoch zohratý a precízny. Komunikácia cez telefón, sms, mail bezproblémová - telefonát deň dopredu na potvrdenie termínu. Vzhľadom na to, že pacienti sú objednávaní na presný čas, tak čakanie v čakárni je minimálne. Po ošetrení je vždy v krátkosti vysvetlené aký zákrok bol urobený.
Oto Ponesz
Oto Ponesz
SUPER - 100%.
Patrik Zátik
Patrik Zátik
Skvelý personál, milý prístup pani doktorky a sestričiek. Odporúčam každému. Môj strach z návštevy zubnej ambulancie je preč vďaka tejto super ambulancii.
Mária Krchňavá
Mária Krchňavá
Odporúčam každému Pani doktorka je milá, trpezliva, priateľská k deťom,takisto aj sestričky
Viera Sklenárová
Viera Sklenárová
Veľká spokojnosť. Pani doktorka je veľmi milá a trpezlivá ,všetko vysvetlí. Sestrička deň dopredu zavolá na potvrdenie termínu a čakanie je úplne minimálne. Som rada, že mám konečne takú výbornú doktorku.
Zuzana Podhorcová
Zuzana Podhorcová
So službami som veľmi spokojná, lekárka aj sestričky su milé, všetko vysvetlia a hlavne zuby sú opravené kvalitne. Odporúčam. 🙂
Michaela Bišťanová
Michaela Bišťanová
Od prvej návštevy ambulancie BenaDent sa už nebojím zubárov. Pani zubárka je veľmi šikovná a s výsledkami jej práce som vždy nadmieru spokojná. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú profesionálny prístup a kvalitnú zubnú starostlivosť. Rovnako spokojná som zakaždým aj s prácou pani dentálnej hygieničky.
Michal Kobida
Michal Kobida
Skvela pani zubarka a cely tim. Plna stena diplomov, certifikatov dalsich osvedceni nie je v cakarni iba na ozdobu ale pani zubarka je specialista aky sa len tak nevidi. Dakujem ze sme pred rokom narazili prave na tuto ambulanciu a cela nasa rodina sa moze teraz krasne usmievat 🙂 Odporucam vsetkymi desiatimi.
Mária Mellenová
Mária Mellenová
S ošetrením v ambulancii BenaDent s.r.o. v Šuranoch som spokojná ja, aj členovia mojej rodiny. Našli sme tu odbornosť a príjemné prostredie. Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, každý úkon vždy dostatočne vysvetlí. Je ohľaduplná a precízna v práci, preto sa sem vždy môžem vrátiť bez väčšieho stresu. Ambulancia poskytuje moderné vybavenie, personál ambulancie je školený a priateľský. K ambulancii patrí aj moderná ambulancia Dentálnej hygieny, čo je veľký bonus. Pani dentálna hygienička je príjemná, na ošetrenie, ktoré prebieha relatívne v pohode, vždy pripraví. Objednávanie na termín vyhovuje. Taktiež oceňujem polohu zariadenia v meste Šurany kvôli dostupnosti a parkovacím možnostiam.
Katarína Betáková
Katarína Betáková
Konečne som našla pani zubárku,ktorá je veľmi šikovná,má ľudský prístup,vždy má na pacienta čas a všetko podrobne vysvetlí.Sestričky sú tiež veľmi milé.Chodím tam aj na dentálnu hygienu a tiež som veľmi spokojná.Za mňa super a už by som nemenila.

Kontakt

Kontaktné údaje:Adresa:

Cintorínska 16A

94201 ŠuranyOtváracia doba :

Pondelok - Piatok - 07:00 - 15:00

Sobota - zatvorené

Nedeľa - zatvorené

Napíšte nám správu:

    Mapa: